LIVE
Skype Support
15. October 2019. information
037 446 446
LatinicaЋирилица
   

Request Archive


  • Title: Враћање раскопаног пута у првобитно стање

    Send date: 2017-03-22 09:42:19

    Text: Поштовани, обраћамо Вам се молбом за помоћ, око решавања проблема који имамо, а тиче се раскопаног дела пута у селу Станци. Приликом ископавања пута, везано са постављање гасоводне мреже већ дужи период ископана површина стоји, и нико не жели да пут доведе у стање како је било. Овим поводом Вас молимо да у оквирима Ваших ингеренција интервенишете у циљу решавања проблема. Унапред захвални.

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, обавештавамо Вас да је дат налог надлежном предузећу да на путном правцу Станци - Сушица врате пут у првобитно стање. Радови ће бити спроведени у току следеће недеље.

  • Title: Brestovačka ulica

    Send date: 2017-03-21 22:39:35

    Text: Poštovani, da li je moguće učiniti nešto u vezi asfaltiranja i uređenja slepe ulice u sklopu Brestovačke ulice (pri broju 60), u kojoj živi preko 20 odraslih osoba i 10 maloletne dece. Ulica je neasfaltirana, u dosta lošem stanju, pogotovo u zimskim i kišnim danima. Ulica je dužine oko 60 metara. Hvala unapred na odgovoru!

    Institution: PC "Directorate of Urban Planning and Construction"

    Request Type: STREET PAVING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, везано за постављено питање, први корак за покретање иницијативе је да се обратите Вашој Месној заједници, како бих био покренут поступак асфалтирања поменуте улице.

  • Title: Prijava

    Send date: 2017-03-20 12:19:57

    Text: Obraćam vam se sa zahtevom da reagujete u vezi neispravne ulične rasvete. U Vidovdanskoj ulici u gradu Kruševcu, u delu između raskrsnice sa bulevarom Nikole Pašića i Istočne obilaznice, na razdelnom ostrvu se nalazi veći broj stubova javne rasvete koji nisu u funkciji. Ovakvo stanje je zatečeno 19.03.2017. u 19:10 časova. Shodno zatečenom stanju neophodno je naložiti prekršiocu da u roku od 7 dana od dana prijema rešenja javnu rasvetu na predmetnoj lokaciji dovede u ispravno i funkcionalno stanje Podsećam da vas Zakon o opštem upravnom postupku obavezuje da prijavu rešite u roku od najviše 2 meseca i na nju pisanim putem odgovorite.

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, Ваш захтев прослеђујем надлежној служби и очекујем да у најскорије време реше проблем. Такође, захтев прослеђујемо правној служби.

  • Title: Nema grejanja?!

    Send date: 2017-03-15 16:57:48

    Text: Zašto nema grejanja u zgradama kod ekonomske škole?Grejna sezona i dalje traje,jutarnje i večernje temperature oko 3 stepena,a oni su nam isključili grejanje?Zašto,bre?!

    Institution: PUC "District Heating Plant"

    Request Type:

    Status:

    Institution reply:

  • Title: Сеоски сокаци

    Send date: 2017-03-15 08:32:28

    Text: Поштовани, обраћамо Вам се поводом проблема који имамо, тиће се улице Вукомана Јовановића у селу Бован. Да ли можемо и када да очекујемо да нам надлежни насипају улицу, обзиром да је тренутно у катастрофалном стању?

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, обавештавамо Вас да је дат налог надлежном предузећу у циљу отклањања недостатака.

  • Title: Kvar na rasveti u ulici Bojislava Radojevica

    Send date: 2017-03-14 14:48:20

    Text: U ulici Vojislava Radojevica ne rade dve sijalice ispred broja 39 i 40. Kada ce te izvrsiti zamenu istih?

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, у најскоријем року биће извршена замена прегорелих сијалица.

  • Title: Улична расвета на Багдали 3.

    Send date: 2017-03-14 14:44:54

    Text: Поштовани, желим да пријавим квар на уличној расвети у Стеријиној улици на Багдали 3. Не раде две сијалице.

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, екипа је обавештена, очекујте замену у најскорије време.

  • Title: Замена прегорелих сијалица

    Send date: 2017-03-14 14:41:04

    Text: У улици Благоја Паровића од броја 8 до 14 не ради улична расвета улица је скроз неосветљена. Замолићу Вас да извршите замену исте. Хвала.

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, екипа је обавештена, замена ће бити у најкраћем року.

  • Title: Неисправна расвета у улици Краља Уроша

    Send date: 2017-03-14 14:36:49

    Text: Поштовани, замолићу Вас да извршите контролу као и замену неисправних сијалица у улици Краља Уроша у насељу Бивоље. Не раде две сијалице које стално прекидају. Да ли може да се постави још једно светло, обзиром да има бандера на којој нема расвета?

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, колеге ће изаћи на терен и извршити замену а провериће шта је у питанју. Такође, ако постоје услови, могуће је поставити још неку сијалицу.

  • Title: Неисправна расвета

    Send date: 2017-03-08 13:39:47

    Text: У улици Дике Глигоријевића не ради једно улично светло, када можемо да очекујемо замену сијалице? Унапред захвалан.

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Poštovani, imamo 3 ekipe na terenu. Ne možemo tačno da Vam kažemo kada će biti zamenjena sijalica, ali očekujte u skorije vreme.

  • Title: Замена неисправних сијалица у Расаднику

    Send date: 2017-03-06 12:35:09

    Text: Поштовани, желим да пријавим квар на уличној расвети у Расаднику улица Неретвљанска. Када можемо да очекујемо замену прегорелих сијалица?

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштована, Ваш налог ће бити пренет колегама. Тачно када ће бити одрађено не можемо да Вам кажемо, али имамо 3 екипе на терену и надајте се ускоро да ће бити промењене сијалице.

  • Title: Overa dokumenata

    Send date: 2017-03-06 08:44:13

    Text: Da li je tacna informacija da se od nedavno sva dokumenta overavaju kod javnog beleznika?

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, обавештавамо Вас да почев од 01.03.2017.године, све врсте овера докумената врше код Јавног бележника (нотара).

  • Title: Замена расвете у Кобиљу

    Send date: 2017-03-06 08:37:35

    Text: Поштовани, када можемо да очекујемо замену неисправних сијалица у Кобиљу?

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, Ваш захтев је прослеђен колегама. Имамо 3 екипе на терену и надамо се ускоро да ће бити замењене сијалице.

  • Title: Апликација виртуелни матичар

    Send date: 2017-03-02 15:16:50

    Text: Желим да Вас питам када ће бити доступна апликација виртуелни матичар за поручивање докумената?

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, обавештавамо Вас да из техничких разлога апликација Виртуелни матичар Крушевац није активна. До даљњег неће бити у функцији. Хвала на разумевању.

  • Title: Замена сијалица у улици Петра Кочића

    Send date: 2017-03-01 11:09:47

    Text: Поштовани, замолићу да се изврши замена прегорелих сијалица у улици Петра Кочића у Пејтону. Има више сијалица за замену.

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, Ваш захтев је прослеђен колегама, очекујте у најскоријем року замену сијалица.

  • Title: Radovi na kružnom toku u Kosovskoj ulici

    Send date: 2017-02-27 08:26:31

    Text: Poštovani, sa početkom radova u na kružnom toku u Kosovskoj ulici javlja se problem jer cela saobraćajna komunikacija naseljenog dela (Kosovska - Bagdale i od Majke Jugovića- kolubarske bitke) zavisi od jednosmerne ulice Majke Jugovića (Zakićeve). Znači smer ka gradu ide od obavezim smerom uzbrdo Majke Jugovića - Prvomajskom pa preko opterećene Pećke do Vidovdanske i dalje. Da li postoji mogućnost da se za vreme izvođenja radova na kružnom toku u Kosovskoj ulici omogući dvosmerni saobraćaj u Ulici Majke Jugovića (Zakićeva)

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, на жалост због ширине коловоза у улици Мајке Југовића саобраћај не може да се одвија у оба смера.

  • Title: Не раде 4 сијалице на уличној расвети

    Send date: 2017-02-23 09:33:46

    Text: Желим да пријавим квар на уличној расвети у улици Вељка Петровића у Лазарици. Не раде 4 сијалице, када можемо да очекујемо замену сијалица?

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, Ваш захтев ће бити прослеђен надлежној служби. Управо сам добио информацију да су 3 возила у Лазарици и да можете очекивати у току данашњег или сутрашњег дана бити заменјене сијалице у целом насељу

  • Title: Молба за замену прегорелих сијалица

    Send date: 2017-02-22 13:38:49

    Text: Поштовани, замолићу Вас да извршите замену прегорелих сијалица у улици Мише Митровића. Тачна локација, пут ка Вучаку прођу се Рубинови виногради.

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштована, Ваш захтев је прослеђен колегама који раде на тим пословима, замена ће бити извршена у најкраћем року.

  • Title: Замена прегореле расвете у Нишкој улици

    Send date: 2017-02-21 14:19:00

    Text: Поштовани, замолићу Вас да извршите замену прегореле уличне расвете у Нишкој улици и њој пратеће улице, у питању су више прегорелих сијалица. Када можемо да очекујемо замену истих?

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, Ваш захтев ће бити пренет колегама, а када ће бити извршена замена, зависи од њиховог плана и програма, јер раде замену сијалица плански по одређеним реонима.

  • Title: Zamena sijalica

    Send date: 2017-02-20 18:17:50

    Text: ulična rasveta - sijalica ispred br.28 u ulici Lava Tolstoja 28 ne radi 10 dana.

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, Ваш захтев је заведен и прослеђен на даљу надлежност.