LIVE
Skype Support
15. October 2019. information
037 446 446
LatinicaЋирилица
   

Request Archive


  • Title: Zamena pregorele sijalice

    Send date: 2017-02-20 17:55:46

    Text: Da li ce konacno posle vise od 6 meseci ljudi ciji je to posao da dodju da zamene sijalicu u Lipljanskoj ulici bandera ispred broja 33.U novembru ste rekli da ce za mesec dana,pa onda krajem decembra su bili prezauzeti novogodisnjom dekoracijom.Da li ce sada konacno da dodju da urade posao od 5 min?

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштована, Ваш захтев је заведен и прослеђен на даљу надлежност. Замена прегореле уличне расвете на територији ваше Месне заједнице је у току.

  • Title: Zamena sijalica

    Send date: 2017-02-20 16:04:39

    Text: Ne rade sijalice u ulici Sterijinoj ispred broja 19 i broja 15. Sijalice ne rade od sredine oktobra 2016. godine.

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, Ваш захтев је је заведен и прослеђен на даљу надлежност.

  • Title: Такса за издавање интернационалног извода

    Send date: 2017-02-17 15:07:59

    Text: Поштовани, да ли могу да добијем информацију колико износи такса за издавање интернационалног извода из матичне књиге венчаних, и да ли може лице које није у сродству да извади поменути документ уместо мене, обзиром да не живим у Крушевцу?

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, обавештавамо Вас да је Републичка административна такса за издавање интернационалног извода из матичне књиге венчаних износи 690.оо. динара Друго лице може уместо Вас да извади поменути документ, уколико поседује овлашћење оверено код надлежног органа.

  • Title: Овера изјаве два сведока

    Send date: 2017-02-17 14:54:49

    Text: Колико износи такса за оверу изјаве за потребе доказивања сродства, за пријаву смрти преминулог лица. Све за потребе остваривања права на породичну пензију?

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, обавештавамо Вас да је административна такса за оверу изјаве два сведока у сврху остваривања права на породичну пензију, ослобођена од наплате таксе. Потребна су Вам два сведока са важећим личним исправама.

  • Title: Đubre u dvorištu u centru grada

    Send date: 2017-02-17 08:31:04

    Text: Molim Vas da odredite čistača JKP Kruševac za dvorište stambene zgrade u ul. Vidovdanska 139 (bivša Trg Oktob.revolucije 45). Naime, već duže vreme bahati trgovci iz butika i prodavnica na pomenutoj lokaciji bacaju đubre i otpad pored garaže iza ulaza br 139(45). Pomenuta lokacija postala je i javni wc zbog nagomilanog đubreta pa je neophodno sprečiti zarazu i dalje raznošenje đubreta i fekalija!

    Institution:

    Request Type:

    Status:

    Institution reply:

  • Title: Đubre u dvorištu zgrade

    Send date: 2017-02-13 22:41:20

    Text: Molim Vas da odredite čistača JKP Kruševac za dvorište stambene zgrade u ul. Vidovdanska 139 (bivša Trg Oktob.revolucije 45). Naime, već duže vreme bahati trgovci iz butika i prodavnica na pomenutoj lokaciji bacaju đubre i otpad pored garaže iza ulaza br 139(45). Pomenuta lokacija postala je i javni wc zbog nagomilanog đubreta pa je neophodno sprečiti zarazu i dalje raznošenje đubreta i fekalija!

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: GARBAGE IN THE PUBLIC AREA

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, обавештавамо Вас да смо пријаву проследили Комуналној инспекцији на даљу надлежност. Бићете обавештени чим добијемо повратну информацију.

  • Title: Замена прегореле сијалица у улици Поручника Божидара

    Send date: 2017-02-13 12:50:47

    Text: Поштовани, замолићу Вас да извршите замену прегорелих сијалица у Улици поручника Божидара. Сијалице испред броја 18 и 20 не раде већ две године. Када можемо да очекујемо замену истих?

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, Ваш захтев је заведен и прослеђен на даљу надлежност

  • Title: Taksa za overu ugovora

    Send date: 2017-02-10 15:30:03

    Text: Postovani, interesuje me koliko iznosi taksa za overu ugovora za motor (skuter)?

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, Републичка административна такса за оверу купопродајног уговора износи 1,080.оо.дин. сваки наредни примерак наплаћује се по 780.оо. дин.

  • Title: Замена уличне расвете

    Send date: 2017-02-08 15:50:53

    Text: Желим да пријавим квар на уличној расвети у Расинској улици у насељу Прњавор. Дужи период не ради више уличних светиљка. Када можемо да очекујемо замену истих?

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, обавештавамо Вас да је пријава евидентирана и прослеђена на даљу надлежност.

  • Title: Neregistrovano vozilo na javnoj površini

    Send date: 2017-02-06 12:54:05

    Text: Zamoliću Vas da u okvirima ingerencija intervenišete u rešavanju problema koji prijavljujem. Tiče se parkiranja neregistrovanog kamionu koji je parkiran jednim delom na trotoaru u ulici Vece Korčagina 149. Unapred zahvalan.

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, обавештавамо Вас да је власнику возила дато усмено обавештење да склони возило са јавне површине, шта је и испунио истог дана.

  • Title: Прегореле сијалице већ шест месеци

    Send date: 2017-02-06 12:42:47

    Text: Када можемо да очекујемо замену прегорелих сијалица у улици Радомира Аврамовића у насељу Дедина иза фабрике Хенкел?

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, налог је прослеђен колегама, када буду имали времена. биће замењене сијалице.

  • Title: Замена прегорелих сијалица

    Send date: 2017-02-03 12:46:01

    Text: Поштовани, замолићу Вас да извршите замену прегорелих сијалица у улици Тимочке буне у насељу Баре. Унапред захвалан

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, радни налог је прослеђен на даљу надлежност.

  • Title: Taksa za overu kupoprodajnog ugovora

    Send date: 2017-02-02 11:47:58

    Text: Poštovani, koliko iznosi taksa za overu kupoprodajnog ugovora za kupovinu automobila?

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, Републичка административна такса за оверу купопродајног уговора износи 1.080.оо. динара. Радно време службе је сваког радног дана од 08:00 до 20:00 часова.

  • Title: Уверење о слободном брачном стању

    Send date: 2017-01-27 14:30:19

    Text: Поштовани, интересује ме колико износи такса за издавање Уверење о слободном брачном стању и колико је потребно времена за издавање истог?

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштована, за издавање Уверења о слободном брачном стању потребно је да се уплати 1.100.оо. динара Републичка административна такса, 580.оо. Градска такса и 40.оо. дин. накнада за образац. За издавање документа потребан је један дан.

  • Title: Zamena pregorelih sijalica u Parunovackoj ulici

    Send date: 2017-01-25 12:54:08

    Text: Vec dve nedelje ne radi ulicna rasveta u Parunovackoj ulici (Milosa Obilica) u Parunovcu. Zamolicu da izvrsite zamenu istih.

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Poštovani, kolege su obaveštene i čim budu bili u prilici zameniće sijalice.

  • Title: Hitno ukloniti agresivnog psa lutalicu!

    Send date: 2017-01-25 09:35:27

    Text: Do restotorana Volan odmah na prvu kladionicu ispred vec duze vreme boravi pas lutalica braon crne boje srednje velicine. Mislim da mu ovi iz kladionice daju da jede zato se tu zadrzao. Problem nastaje uglavnom nocu kasno kada prolazim ili u ranim jutarnjim satima kada nema naroda na ulici pas vise puta je pokusao da me ujede! Prolazim tu preplaseno dok me prati nekih 30 metara rezuci i lajuci iza mene i samo molim boga da me ne ujede. Vidjala sam da cak i u popnevim casovima pas ima obicaj da napada prolaznike i da trci za automobilima! Molim vas reagujte sto pre! Hvala

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштована, обавештавамо Вас да је дат налог ЈКП"Крушевац" у циљу решавања проблема.

  • Title: Замена прегореле сијалице

    Send date: 2017-01-20 09:55:48

    Text: Поштовани, желим да пријавим квар на уличној расвети на паркинг простору који се налази у Хајдук Вељковој улици преко пута улаза у улицу Марка Орловића (пролаз поред гвожђаре). Ранијих година смо имали одличну сарадњу, па се тим поводом надам да ће остати добра. Унапред захвалан.

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, Ваш захтев је заведен и прослеђен на даљу надлежност.

  • Title: Reklama na metalnoj konstrukciji na parkingu

    Send date: 2017-01-19 09:25:34

    Text: Postovani na pocetku ul. Lomina u Krusevcu vec mesecima stoji postavljena reklama radnje za pranje i peglanje vesa "Lavanda" koja je postavljena na trotoaru sa leve strane neposredno do obelezenog parking prostora a postavljena je na metalnoj konstrukciji i vezana lancem za stubic na trotoaru. Skoro svakodnevno usled vetra ova reklama pada i preti da osteti vozila koja se nalaze parkirana na placenom parking prostoru. I pored upozorenja vlasnik radnje nije uklonio ovu reklamu niti je pricvrstio vec je svakodnevno podize. Inace reklama je izradjena na metalnoj konstrukciji visine oko 1,5m od zemlje , sirine oko 40cm, stoji labavo veznana lancem za stubic, klati se i pada . Molim da resite ovaj problem jer gradjani posteno placaju parking a od postojece reklame ne smeju da parkiraju svoje vozilo na obelezenom parking mestu. Hvala.

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, обавештавамо Вас да је дана 20.01.2017. године извршен инспекцијски надзор и том приликом покренут управни поступак бр.355-12/2017 против "Перионице веша Плус Лаванда Д.О.О" у циљу отклањања недостатака.

  • Title: Замена расвете у улици Милосава Костића

    Send date: 2017-01-19 09:16:09

    Text: Поштовани, замолићу Вас за помоћ око замене прегорелих сијалица на уличној расвети. У насељу Прњавор у улици Милосава Костића већ дуже време не ради пар уличне светиљке. Замолићу Вас да извршите замену исте.

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, Ваш захтев је заведен и прослеђен на даљу надлежност.

  • Title: Zamena sijalice

    Send date: 2017-01-18 12:45:03

    Text: Poštovani, u više navrata smo prijavljivali pregorele sijalice u ulici Save Mrkalja u Dedini. Kada možemo da očekujemo zamenu istih?

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, Ваш захтев је заведен и прослеђен на даљу надлежност. Квар ће бити саниран у најкраћем могућем року.