LIVE
Skype Support
12. December 2019. information
037 446 446
LatinicaЋирилица
   

Request Archive


  • Title: Замена уличне расвете у улици Бранка Радичевића

    Send date: 2017-01-18 09:09:29

    Text: Поштовани, замолићу Вас да извршите замену прегорелих сијалица у улици Бранка Радичевића у Бивољу. Три месеца чекамо на замену истих.

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, Ваш захтев је заведен и прослеђен на даљу надлежност. Квар ће бити саниран у најкраћем могућем року.

  • Title: Сагласност родитеља

    Send date: 2017-01-18 08:34:28

    Text: Обраћам Вам се поводом питања, везано за оверу сагласности родитеља за путовање детета на школску екскурзију. Колико износи такса за оверу сагласности и шта је потребно да би се извршила овера?

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, овера сагласности у сврху школске екскурзије је ослобођена наплате административне таксе. За оверу исте потребно је присуство оба родитеља са важећим личним исправама.

  • Title: Ponovo nema grejanja u skoli i vrticu u Mudrakovcu

    Send date: 2017-01-16 13:46:54

    Text: Postovani, molim Vas da Gradska uprava intervenise i obezbedi stabilno grejanje skole i vrtica u Mudrakovcu, jer posle, navodno, otklonjenog kvara prosle nedelje, danas ponovo nije bilo grejanja. Deca su se ponovo danas smrzavala. Ne znam cemu toliko oklevanje, jer su u pitanju ipak deca. koji god da je problem i kolika god da su sredstva u pitanju, jer tamo definitivno nesto nije u redu sa grejanjem.

    Institution: PUC "District Heating Plant"

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, обавештавамо Вас да грејања није било због квара на топлификационој мрежи (пуцање цеви). Квар је саниран, грејање у ОШ "Јован Јовановић Змај" је нормализовано.

  • Title: Квар на уличној расвети у улици Милоша Обилића

    Send date: 2017-01-16 08:02:28

    Text: Поштовани, у улици Милоша Обилића у Паруновцу, у делу од КТК маркета до моста не ради ни једна сијалица. Замолићу Вас да интервенишете у шко краћем року. Унапред захвалан.

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, Ваш захтев је заведен и прослеђен на даљу надлежност. Квар ће бити саниран у најкраћем могућем року.

  • Title: Замена прегорелих сијалица

    Send date: 2017-01-13 14:38:27

    Text: Замоли ћу Вас да извршите замену прегорелих сијалица у Брестовачкој улици, има их више.. Хвала.

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Poštovani, Vaš zahtev će biti prosleđen kolegama iz nadležne službe.

  • Title: Bahato parkiranje

    Send date: 2017-01-13 08:06:46

    Text: Postovani, Kome da se obratim u zbog bahatog parkiranja na sred ulice audija a4 sa registarskom oznakom KS*023-OC u ulici Vuleta Kacarevica

    Institution: PC"Business Center"

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, обавештавамо Вас да је пријављени проблем у надлежности Полицијске управе Крушевац (Саобраћајне полицијске испоставе). Контакт телефон на који можете да пријавите проблем 037/442-087.

  • Title: Problem sa grejanjem

    Send date: 2017-01-11 16:33:02

    Text: Obzirom da smo u vreme ledenih dana često bez grejanja, potreban je odgovor da li je Gradska toplana sposobna da obezbedi uredno snabdevanje toplotnom energijom stanara koji čitave godine uredno izmiruju svoje obaveze. Call centar Gradske toplane nikad nema nikakav precizan odgovor.

    Institution: PUC "District Heating Plant"

    Request Type:

    Status:

    Institution reply:

  • Title: Ciscenje puta u selu Lovci

    Send date: 2017-01-11 08:19:00

    Text: Molim vas da hitno posaljete ekipu za ciscenje velikih sneznih nanosa u Lovcima-potez Dvorane ka Lovci posto je put neprohodan i blokiran za saobracaj.

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштована, обавештавамо Вас да је Саобраћајни инспектор Градске управе града Крушевца упутио налог надлежном предузећу у циљу решавања проблема.

  • Title: Čišćenje snega

    Send date: 2017-01-11 08:13:41

    Text: Poštovani, molim Vas da obezbedite čišćenje zavejane ulice profesora Rasulića (Bagdala 1) kako bi ostale javne službe izvršavale svoje obaveze. Od početka snežnog talasa ulica nije NIJEDNOM očišćena. JKP ne odvozi smeća više od 15 dana jer je ulica zavejana, takođe i hitna pomoć ne može prići zbog zavejanosti, kao ni ostale javne službe vatrogasci, vodovod, eps. Podsetio bih samo da se ulica profesora Rasulića nalazi u prvoj zoni.

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштована, обавештавамо Вас да је Саобраћајни инспектор Градске управе града Крушевца упутио налог надлежном предузећу у циљу решавања проблема.

  • Title: Veliki problem na veoma niskim temperaturama

    Send date: 2017-01-10 22:26:15

    Text: Poštovani, u soliteru u ulici Blagoja Parovića 2 i nekim okolnim zgradama (nisam sigurna kojim) od 09.01.2017. nema grejanja. Uverena sam da ekipe Gradske toplane rade sve da saniraju problem, ali na ovako niskim temperaturama stanje postaje alarmantno. Da li imate ikakvu ideju kada će problem biti rešen. Lokalna televizija je 09. januara javila da se sprovodjenje toplotne energije odvija nesmetano što nije tačna informacija. Hvala

    Institution: PUC "District Heating Plant"

    Request Type:

    Status:

    Institution reply:

  • Title: Сметови на путу (непроходан пут)

    Send date: 2017-01-06 08:23:48

    Text: Поштовани, замолићу Вас да пошаљете екипу за чишћење снега на потезу Ново Село - Мали Шиљеговац - Бован. Поменута деоница је непроходна услед великих наноса снега. Тим поводом Вам се обраћамо за помоћ. Унапред захвални.

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, обавештавамо Вас да је дат налог надлежној служби за чишћење наведене деонице пута.

  • Title: Чишћење снега

    Send date: 2017-01-05 11:58:38

    Text: Поштовани, обраћам Вам се молбом за помоћ, везано за чишћење снега на потезу Крушевац - Срње. Пут према Срњу ка радару је скроз завејан, да ли можемо да очекујемо да у току дана буде проходан пут, обзиром да имамо труднице у селу.. Унапред захвална.

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштована, обавештавамо Вас да је дат налог надлежном предузећу, у циљу отклањања проблема.

  • Title: Prodaja badnjaka na trotoaru

    Send date: 2017-01-05 11:13:19

    Text: Poštovani, Na uglu ulica Slatinske i Kosovske nelegalni ulični prodavci badnjaka su zauzeli trotoar,tako da pešaci ne mogu da prođu od njih i njihovih vozila čime remete normalno odvijanje saobraćaja i kretanje pešaka. O količini lišća i drugog smeća neću ni pričati. U nadi da će te ovaj problem odmah rešiti i na taj način sprečiti ruženje našeg grada u napred zahvalan !

    Institution:

    Request Type:

    Status:

    Institution reply:

  • Title: Zamena sijalice

    Send date: 2017-01-05 08:14:56

    Text: Hoće li neko popraviti uličnu svetiljku u Hajduk Veljkovoj ulici kod broja 19, koja mesecima ne radi. Pali se i gasi ,tako da više ne radi nego što radi. Unapred zahvalan !

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, пријава је прослеђена на даљу надлежност, замену истих можете очекивати у најскорије време. Срдачан поздрав.

  • Title: Direktoru Toplane

    Send date: 2017-01-04 10:34:47

    Text: postovani direktore, do sada smo nebrojano puta prijavljivali kvar da nemam grejanje u stanu u ulici mirka tomica 20A/21. I ono sto sam pisao ranije pokazalo se tacnim. Vasa lica sa kol centra za zalbe gradjana obavestila su me da je problem u pumpi koja treba da se zameni. kada cete da zamenite pumpu i omogucite nam grejanje. Placam redovno. proverite poziv na broj je 7018 jer se stan vodi na moju cerku Savic Slavicu. Stize ledeni talas a mi grejanje nemamo. Treba postovati redovne platise. Hvala

    Institution: PUC "District Heating Plant"

    Request Type:

    Status:

    Institution reply:

  • Title: Радно време Градске управе Крушевац за време празника

    Send date: 2016-12-30 11:46:38

    Text: Поштовани, интересује ме радно време Градске управе после празника, који су радни дани? Биће ми потребно да оверим нека документа и извадим интернационални извод из матичне књиге рођених.

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, обавештавамо Вас да Градска управа града Крушевца након празника са радом креће 04.01.2017. године. Радно време матичне службе, као и лица која врше оверу докумената је од 08 до 20 часова, сваког радног дана.

  • Title: Замена прегорелих сијалица у Душановој улици

    Send date: 2016-12-27 13:28:12

    Text: Желим да пријавим квар на уличној расвети у Душановој улици на раскрсници са Видовданском улицом. Прегореле сијалице се налазе на самој раскрсници двеју улица. Замоли ћу Вас да у што краћем року интервенишете, обзиром да је поменута локација врло френквентна. Унапред захвалан.

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Poštovani, kolege koje rade na tim poslovima su obaveštene. Obzirom da su angažovani na postavljanju dekorativne rasvete, kada budu našli vremena, kolege će intervenisati. Srdačan pozdrav

  • Title: Квар на расвети у Малом Шиљеговцу

    Send date: 2016-12-27 13:20:33

    Text: Поштовани, замоли ћу Вас да интервенишете око решавања проблема који имамо, а тиче се уличне расвете. У насељеном месту Мали Шиљеговац имамо проблем са расветом која има неки већи проблем од прегорелих сијалица, стално избаца склопка, тако да цело село нема расвету. Замолићу Вас за хитну интервенцију. Хвала.

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Poštovana, kolege koje rade na tim poslovima su obaveštene. Obzirom da su angažovani na postavljanju dekorativne rasvete, kada budu našli vremena, kolege će intervenisati. Srdačan pozdrav

  • Title: Henkel Merima

    Send date: 2016-12-23 18:26:43

    Text: Postovani, vec nekoliko nedelja iz filtera Henkel Merime oseca se smrad koji je nepodnosljiv. Kako zivim do samog magacinskog prostora na otvorenom, u Dedini, neizbezno je da taj miris moji clanovi porodice (supruga i beba) udisemo. ISKLJUCIVO nocu se moze osetiti miris a kako imam bebu koja konstantnonima respiratornih problema sumnjam da je od otrova koji oni NOCU ispustaju. Molim Vas da se neko nadlezan obavi inspekcijski pregled i uveri se da ne pisem napamet i da je stvarno stanje tako. Unapred zahvalan

    Institution:

    Request Type:

    Status:

    Institution reply:

  • Title: Притужбе поводом грејања

    Send date: 2016-12-22 15:06:18

    Text: Поштовани, обраћамо Вам се молбом за помоћ, око проблема који имамо, а тиче се веома лошег грејања у згради у Душановој улици бр.50. У поменутој згради има 52 стана, сви станари су незадовољни грејањем, тражимо да се појача грејање, како би смо могли нормално да функционишемо. Унапред захвални.

    Institution: PUC "District Heating Plant"

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштована,обавештавамо Вас да је пријављени проблем прослеђен служби на даљу надлежност. Нако изласка на терен од стране надлежног предузећа добићете обавештење, а све у циљу решавања проблема.