LIVE
Skype Support
15. October 2019. information
037 446 446
LatinicaЋирилица
   

Request Archive


  • Title: Pregorela sijalica u Brestovackoj ulici

    Send date: 2016-12-22 08:50:11

    Text: Postovani, u Brestovackoj ulici ima par sijalica koje ne rade, zamolicu Vas da izvrsite zamenu istih.

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Poštovani, kolege su angažovane na postavljanju dekorativne rasvete povodom nadolazećih praznika. Prosledićemo im Vaš zahtev i kada budu bili u mogućnosti, izvršiće zamenu sijalica.

  • Title: Купопродајни уговор

    Send date: 2016-12-22 08:45:47

    Text: Поштовани, да ли могу да добијем информацију, колико у Градској управи Крушевац износи такса за оверу купопродајног уговора за аутомобил? Хвала.

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, Републичка административна такса за оверу купопродајног уговора износи 1.080.оо. динара. Радно време службе је сваког радног дана од 08:00 до 20:00 часова.

  • Title: Овера изјаве за социјалну помоћ

    Send date: 2016-12-22 08:41:26

    Text: Колико износи овера изјаве два сведока у сврху остваривања права на социјалну помоћ, које је радно време службе и шта је све потребно да би се оверила иста?

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, обавештавамо Вас да је овера изјаве два сведока у сврху остваривања права на социјалну помоћ ослобођена од наплате административне таксе, за оверу исте је потребно присуство оба сведока са важећим личним картама.

  • Title: Матичар за издавање докумената

    Send date: 2016-12-16 08:57:17

    Text: Поштовани, да ли могу у име пријатеља који не живи у Србији, да извадим извод из матичне књиге рођених и уверење о држављанству уместо њега?

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, обавештавамо Вас да поменута документа можете извадити за друго лице, само уколико имате овлашћење оверено код надлежног органа. Само најближи сродници: мајка, отац, рођени брат и сестра могу извадити поменута документа без овлашћења.

  • Title: Zamena ulicne svetiljke

    Send date: 2016-12-15 15:04:24

    Text: savet zgrade hilandarska 7 ujedinjene nacije krusevac Jedna svetiljka na uglu hilandarske i cankareve u ujedinjenim nacijama ,ne radi vec godinu i po dana.U tom mracno delu do sada su ukradena 5 automobila jedan od njih je i moj, nocu se tu u toj tmini skupljaju narkomani,pijanci i ko zna sve ko jos i nasa deca izbegavaju taj deo naselja.Vec 7 meseci se preganjamo sa mesnom zajednicom (Mica) Bobanom Milosevicem iz Urbanizma i na kraju nam je receno da se vama obratimo.Da li mozete da promenite tu javnu rasvetu da napokon i ta sijalica zasvetli,mi kao stanari ovih ulica vec smo poceli da skupljamo peticiju stanara i da je nosimo predsedniku opstine krusevac.Ne mozemo da shvatimo da toliko ovih dana ukrasavate grad dodatnom rasvetom a ovde ne mozete ni ovaj minimum rasvete da popravite .Tri puta smo se obratili mejlom Javnom komunalnom u Krusevcu koji je na dva meila odgovorio da ce iyvrsiti zamenu svetiljke a na treci meil nije ni odgovorio eto sad molimo vas da nesto ucinite S postovanjem

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Poštovani, obaveštene su kolege, čim budu u situaciji, izaći će na teren i pogledati u čemu je problem. Trenutno su angažovani na postavljanju dekorativne rasvete.

  • Title: Rastureni parking samo zatrpan zemljom!?

    Send date: 2016-12-14 12:35:02

    Text: Poštovani,radnici JKP Gradska Toplana su po završetku radova na zameni cevi samo zatrpali zemljom parking prostor ispred zgrade K-5 u Čehovljevoj ulici,a deo trotoara koji su skinuli su asfaltirali.Zašto je urađeno samo polovično vraćanje u prvobitno stanje i kada će parking prostor koji je sada,a i pre 2-3 godine takođe rasturen samo 10-15m niže,ostao samo zatrpan zemljom?Hvala

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, обавештавамо Вас да је дат налог надлежном предузећу да ископану површину врате у првобитно стање. Радови ће бити изведени када се стекну временски услови за извођење истих.

  • Title: Problem kanti za otpatke

    Send date: 2016-12-13 09:02:58

    Text: Poštovani, Na delu Vidovdanske ulice od autobuske stanice do rasinskog mosta ne postoji kanta za otpad. Bilo bi lepo i korisno tu postaviti kante, jer građani nemaju gde da odložu smeće. Naravno, lepo bi bilo tu posaditi i koju sadnicu, jer je celom dužinom tog transekta goli beton. U prilogu Vam šaljem na koju deonicu mislim. Srdačan pozdrav Aleksa Vukićević

    Institution:

    Request Type:

    Status:

    Institution reply:

  • Title: Прегореле сијалице на Равњаку

    Send date: 2016-12-12 15:13:41

    Text: Желим да пријавим квар на уличној расвети у улици Стевана Сремца у насеље Равњак. Две сијалице не раде већ више од седам месеци.

    Institution: PC "Directorate of Urban Planning and Construction"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Poštovani, prijavljeno je kolegama koji rade na tim poslovima, kvar će biti saniran u najkraćem roku.

  • Title: Semafori

    Send date: 2016-12-12 09:04:41

    Text: Poštovani, na raskrsnici Kosovske i Pećke ulice ne radi zeleno svetlo na semaforima već treći dan. Molom Vas da obavestite nadležne da bi rešili problem što pre.

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, обавештавамо Вас да је саобраћајни инспектор изласком на лице места утврдио да зелено светло не ради. Том приликом издао је налог надлежном предузећу, у циљу отклањања квара.

  • Title: Школа и вртић немају грејање?!

    Send date: 2016-12-08 14:02:52

    Text: Школа и вртић у Мудраковцу сваки трећи дан, у просеку, немају грејање. Школа има свој котао али са њим, дефинитивно, нешто није у реду. Или је мајстор-ложач недовољно квалификован. Хоће ли Градска управа реаговати поводом овог проблема или ће сачекати да се родитељи заједно са децом окупе испред, па онако, заједно са медијима, да нађу решење?!

    Institution: PUC "District Heating Plant"

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, обавештавамо Вас да смо на основу упућене жалбе испитали наводе и том приликом од надлежних добили информације везане за проблем око снабдевања топлотне енергије у ОШ."Јован Јовановић Змај" Дошло је до квара на вентилу за регулацију грејања на мазут. Квар је саниран нормализација грејања се очекује са почетком следеће недеље.

  • Title: Stub javne rasvete sklon padu

    Send date: 2016-12-08 12:39:57

    Text: Na trotoaru ispred firme DS Smith u ulici Balkanskoj 72 nalaze se dva oštećena stuba koji nose svetiljke javne rasvete. Oba stuba su oštećeni neposredno iznad asfaltne podloge. Jedan od stubova je praktično otkinut i drže ga samo kablovi koji su razapeti između susednih stubova. Pri naletu vetra doći će do pada.

    Institution: PC "Directorate of Urban Planning and Construction"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, обавештавамо Вас да смо пријављени проблем проследили надлежној служби на даљу надлежност у циљу решавања проблема. Проблем ће бити саниран у најкраћем року.

  • Title: Поправка контејнера у Липовцу

    Send date: 2016-12-05 10:52:23

    Text: Поштовани, замолићу Вас да надлежна служба изврши ремонт контејнера у насељеном месту Липовац, који се налазе код сеоског гробља. Контејнери су дотрајали и не могу да стоје на точкићима јер су поломљени. Стоје накриво, тако да сво смеће бачено у њих буде растурено од стране пса луталица. Замолићу Вас за помоћ, у оквирима Ваших ингеренција. Хвала.

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштована, обавештавамо Вас да је дана 07.12.2016. год. извршен увиђај на лицу места са представником ЈКП"Крушевац". Наводи из представке да су контејнери дотрајали су тачни, и стим у вези дат је налог надлежном предузећу да у року од 5 (пет) радних дана изврши замену контејнера.

  • Title: Квар на уличној расвети у Косовској улици

    Send date: 2016-12-02 09:32:08

    Text: Поштовани, желим да пријавим квар на уличној расвети у Косовској улици, у делу од хале спортова до раскрснице улице Николе Тесле. Не раде десетак сијалица.

    Institution: PC "Directorate of Urban Planning and Construction"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, обавештавамо Вас да је пријављени проблем прослеђен надлежној служби у циљу решавања проблема. Проблем ће бити решен у најкраћем могућем року.

  • Title: Квар на водоводној мрежи

    Send date: 2016-12-02 09:23:47

    Text: Поштовани, замолићу Вас да што хитније изађете на терен, на горе наведеној адреси због сумње да је пукла водоводна цев у стамбеном објекту у улици Саве Ковачевића бр. 23.

    Institution: PUC Waterworks

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, Ваша пријава је прослеђена надлежној служби, квар ће бити саниран у току данашњег дана.

  • Title: Sijalica ne radi

    Send date: 2016-11-29 17:47:04

    Text: Sijalica u ulici Lipljanskoj(bivsa Zikice Talevica),bandera ispred kuce br.33 ne radi vec 2 meseca.Taj deo ulice je u potpunom mraku.Sad je jos i zima,mrak pada dosta ranije.Molim vas da sto hitnije resite taj problem i da zamenite sijalicu.Hvala

    Institution: PC "Directorate of Urban Planning and Construction"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштована, обавештавамо Вас да је пријављени квар прослеђен надлежној служби. Замена неисправних сијалица у Липљанској улици биће извршена у најкраћем могућем року.

  • Title: Sijalica ne radi

    Send date: 2016-11-29 17:47:04

    Text: Sijalica u ulici Lipljanskoj(bivsa Zikice Talevica),bandera ispred kuce br.33 ne radi vec 2 meseca.Taj deo ulice je u potpunom mraku.Sad je jos i zima,mrak pada dosta ranije.Molim vas da sto hitnije resite taj problem i da zamenite sijalicu.Hvala

    Institution: PC "Directorate of Urban Planning and Construction"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштована, обавештавамо Вас да је пријављени квар прослеђен надлежној служби. Замена неисправних сијалица у Липљанској улици биће извршена у најкраћем могућем року.

  • Title: Izdavanje internacionalnog izvoda

    Send date: 2016-11-28 08:31:31

    Text: Za potrebe ostvarivanja prava koja su mi potrebna za dalje skolovanje u inostranstvu, neophodan mi je internacionalni izvod iz maticne knjige rodjenih. Koliko iznosi taksa za izdavanje istog?

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, такса за издавање интернационалних извода из матичне књиге рођених износи (690.оо. републичка), и (40.оо. градска накнада за образац). Радно време службе је од 08 до 20 часова.

  • Title: Така за оверу купопродајног уговора

    Send date: 2016-11-28 08:23:32

    Text: Поштовани, да ли можете да ми кажете колико износи такса за оверу купопродајног уговора у Градској управи Крушевац?

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, Републичка административна такса за оверу купопродајног уговора износи 1.080.оо. динара. Радно време службе је сваког радног дана од 08:00 до 20:00 часова.

  • Title: Склањање грађевинског отпада са јавне површине

    Send date: 2016-11-21 11:57:19

    Text: Поштовани, желим да Вас замолим за помоћ, око решавања проблема који имамо. Приликом извођења радова у улици Плагоја Паровића, извођачи радова након завршеног посла нису уклонили вишак материјал са паркинг простора који користимо. Замолићу Вас да интервенишете у циљу решавања проблема. Хвала.

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply:

  • Title: Pregorela sijalica

    Send date: 2016-11-21 09:01:07

    Text: U ulici Zlatarskoj ispred broja 39 vise meseci sijalica na banderi slabo svetli iako smo pre vise meseci prijavili kvar i ponovo prijavili pre nepunih mesec dana kvar nije otklonjen. SIJALICA JE SADA KONACNO PREGORELA. Molimo za zamenu sijalice. HVALA.

    Institution: PC "Directorate of Urban Planning and Construction"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, пријављени квар је евидентиран и прослеђен на даљу надлежност. ЈКП"Крушевац" тренутно је ангажовано на постављању декоративне расвете поводом новогодишњих празника.