LIVE
Skype Support
12. December 2019. information
037 446 446
LatinicaЋирилица
   

Request Archive


  • Title: Занмена сијалица у селу Рлица

    Send date: 2016-11-18 09:30:38

    Text: Када можемо да очекујемо замену прегорелих сијалица у насељеном месту Рлица?

    Institution: PC "Directorate of Urban Planning and Construction"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, пријављени квар је заведен и прослеђен на даљу надлежност, у току децембра месеца можете очекивати замену неисправних сијалица.

  • Title: Квар на уличној расвети у Колонији

    Send date: 2016-11-17 14:45:36

    Text: Поштовани, желим да пријавим квар на уличној расвети у насељу Колонија улица Бруски пут. Од семафора ка кружном току (Слободишту) не ради цела лева страна, тотални је мрак. Замолићу Вас за хитну интервенцију. Унапред захвалан.

    Institution: PC "Directorate of Urban Planning and Construction"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, обавештавамо Вас да ће замена неисправних сијалица у улици Бруски пут бити извршена у најкраћем року.

  • Title: Квар на уличној расвети у улици Кнеза Милоша

    Send date: 2016-11-15 08:47:20

    Text: Желим да пријавим квар на расвети у улици Кнеза Милоша, у питању су дванаест прегорелих сијалица. Када можемо да очекујемо замену истих?

    Institution: PC "Directorate of Urban Planning and Construction"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, обавештавамо Вас да је дат налог надлежној служби, у циљу отклањања недостатака. Замена прегорелих сијалица биће извршена у најкраћем року.

  • Title: Расвета у улици Константина Филозофа

    Send date: 2016-11-14 13:58:55

    Text: Поштовани, замолићу Вас да замените прегореле сијалице у улици Константина Филозофа. Хвала.

    Institution: PC "Directorate of Urban Planning and Construction"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, обавештавамо Вас да ће замена прегорелих сијалица у улици Константина Филозофа бити извршена до краја новембра месеца.

  • Title: Zamena pregorelih sijalica

    Send date: 2016-11-14 08:41:49

    Text: Kada ce biti zamenjena sijalica na banderi u ulici Vojslava Radojevica ispred broja 39? SIjalica toliko slabo svetli kao da je i nema... i tako vise meseci!

    Institution: PC "Directorate of Urban Planning and Construction"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, обавештавамо Вас да је замена прегорелих сијалица на територији МЗ. Лазарица предвиђена за месец децембар.

  • Title: Pristupni put groblju

    Send date: 2016-11-08 11:27:32

    Text: Postovani, da li postoji sansa da nam se bar malo sredi prilaz seoskom groblju koje koriste i mestani Padeza i mestani Vratara? To je neki 150 metara puta. Potrebno je da se malo poravna, iskopa kanal i nasipe peskom koliko toliko jer zbog iskopanog puta u loseg kanala od 50m atmosferska voda ne ide kanalom vec ide istim tip pute i kopa ga i pravi od njega kaljugu.. To je jedan dan posla. A taj investicija je vec 2-3 godine u planu razvoja grada. Hvala. S postovanjem, Milasin Milenovic

    Institution:

    Request Type:

    Status:

    Institution reply:

  • Title: Ne odnošenje smeća

    Send date: 2016-11-08 08:20:44

    Text: U ulici Hajduk Veljkovoj komunalne službe već danima ne odvoze smeće. Smatramo ako su u mogućnosti da dostavljaju račune,trebalo bi da iznađu način da odvoze smeće.

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: REMOVAL AND RESTORATION OF WASTE

    Status: Closed

    Institution reply: Poštovani, JKP "Kruševac" ima obavezu da Vam iznosi smeće iz tipiziranih posuda-kanti jednom nedeljno, Vaša ulica je po rasporedu ponedeljkom, i ta usluga Vam se naplaćuje i redovno izvršava. Na žalost, stanovnici ove ulice imaju veoma ružnu naviku svakodnevnog bacanja smeća po trotoaru, kačenju istog na drveće i ograde svojih dvorišta. Do početka radova, 8 puta dnevno u sve tri smene je vozilo JKP "Kruševac" iznosilo smeće iz Vaše ulice, a sada zbog radova mnogo ređe. Verujem da ste i sami uvideli koliko je veliki problem nekontrolisanog bacanja smeća, kome ćemo nadamo se stati na put uz pomoć nadležnih organa. S Poštovanjem

  • Title: Такса за венчање

    Send date: 2016-11-07 14:53:25

    Text: Поштовани, колико износи такса за склапање брака ван зграде Градске управе, у питању је ресторан?

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, административна такса за склапање брака ван зграде Градске управе Крушевац износи 15.000.оо. динара.

  • Title: Overa kupoprodajnog ugovora taksa

    Send date: 2016-11-07 14:46:45

    Text: Koliko iznosi taksa za overu kupoprodajnog ugovora i u kojoj kancelariji se vrsi overa?

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, Републичка административна такса за оверу купопродајног уговора износи 1,080.оо.дин. сваки наредни примерак наплаћује се по 780.оо. дин. Овера се врши у канцеларији бр.31.

  • Title: Улична расвета у улици Вукашина Ђорђевића

    Send date: 2016-11-04 12:13:58

    Text: Поштовани, замолићу Вас да ми одговорите на питање које се тиче уличне расвете. Пре три месеца сам пријавио квар на расвети, тада сам добио одговор да ће бити у месецу октобру замењене прегореле сијалице. Новембар је у току, а и даље смо у мраку?

    Institution: PC "Directorate of Urban Planning and Construction"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: Poštovani, obaveštene su kolege koje rade na tim poslovima, i prvom prilikom kada budu mogli, izaći će na pomenutu lokaciju.

  • Title: Издавање интернационалног извода

    Send date: 2016-10-31 15:57:52

    Text: Колико износи такса за издавање интернационалног извода из матичне књиге рођених у сврху добијања визе?

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштована, Републичка административна такса за издавање интернационалног извода из матичне књиге рођених износи 690.оо.динара, градска накнада за образац 40.оо. динара.

  • Title: Izjava dva svedoka

    Send date: 2016-10-31 15:52:53

    Text: Sta je potrebno za overu izjave dva svedoka za potrebe Centra za socijalni rad i da li se placa taksa?

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, обавештавамо Вас да је овера изјаве два сведока у сврху остваривања права на социјалну помоћ ослобођена од наплате административне таксе, за оверу исте је потребно присуство оба сведока са важећим личним картама. Радно време Градске управе (пријемне канцеларије) је од 08 до 20 часова.

  • Title: Замена уличне расвете у улици Мише Митровића

    Send date: 2016-10-31 15:49:29

    Text: Поштовани, замолићу Вас да извршите замену прегорелих сијалица у улици Мише Митровића у Лазарици. Тачна локација је прво сокаче лево. Хвала.

    Institution: PC "Directorate of Urban Planning and Construction"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status:

    Institution reply:

  • Title: Враћање раскопаног асфалта у улици Достојевског

    Send date: 2016-10-31 08:36:36

    Text: Поштовани, замолићу Вас за ургенцију везану за враћање раскопаног асфалта у улици Достојевског код салона Метиз.. Око месец дана је прошло од завршетка радова, а још асфалт није враћен у првобитно стање. Када можемо да очекујемо асфалтирање ове деонице? Унапред захвални.

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply:

  • Title: molimo za urgenciju

    Send date: 2016-10-26 11:00:20

    Text: Postovani gradonaclenice, da sada sam 16 puta prijavila da nemam grejanja u ulici mirka tomica. cak sam pisala i vama nekoliko puta. U statusu stoji odgovor toplane Датум слања: 2016-10-09 19:19:29 Статус: Решен Одговор институције: Поштовани, обавештавамо Вас да смо Вашу пријаву проследили надлежној служби, у току данашњег дана изаћи ће на терен у циљу отклањања недостатака. da imala sam grejanj 2 dana i sada su mi radijatori ponovo hladni. Uzas a placam redovno. Redovno. opet grejanje namam. Kako i na koji nacin da mi se umanji racun za grejanje za ovaj mesec. molim vas kao gradonacelnika da naredite direktoru toplane da nam trajno otkloni kvar. a on zna u cemu je kvar. do pre dve godine smo imali grejenje dok nam nisu zamenili podstanicu. uzas bolje da nisu je ni pipnuli. Hvala i izvinite na mom opravdanom revoltu.

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, приликом изласка на терен, надлежна служба је утврдила да у улици Мирка Томића 20а нема никаквих проблема у снабдевању станова топлотном енергијом. У више наврата смо добијали жалбе, које нису основане, јер ни једна од поменутих пријава нема тачне податке лица које пријављује проблем. Телефонски број за контакт, на свакој од пријава је не постојећи број. Замолићемо Вас за озбиљност. Хвала..

  • Title: Проблем са недостатком уличне расвете у Дедини

    Send date: 2016-10-24 14:52:26

    Text: Поштовани, коме треба да се обратимо како би надлежни поставили две сијалице на исто толико постојећих бандера на раскрсници улице Саве Мркаља и Михајла Пупина? Ова раскрсница је веома прометна, а нема расвете. Замолићу Вас да нам помогнете око решавања поменутог проблема. Унапред захвални.

    Institution: PC "Directorate of Urban Planning and Construction"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status:

    Institution reply:

  • Title: Чишћење Синђелићеве улице

    Send date: 2016-10-24 13:26:51

    Text: Поштовани, замоли ћу Вас да обавестите надлежне да скрену пажњу особи које чисти Синђелићеву улицу. Жена која чисти се само појави неко време буде ту и продужи даље, не чисте ама баш ништа. Особе које су раније чистиле поменуту улицу биле су перфектне. Обраћам Вам се молбом, у циљу решавања проблема. Хвала.

    Institution: PUC "Kruševac"

    Request Type: REMOVAL AND RESTORATION OF WASTE

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, колегница која је и раније оджавала Синђелићеву улицу и даље одржава исту. Колегница чисти улицу, с мањим потешкоћама, јер су у току радови у улици. Претпостављамо да је пробелм настао, зато што је колегници скренута пажња да не чисти испред улаза зграда, већ искључиво површине које треба да чисти. Чишћење испред улаза зграда је обавеза кућног савета.

  • Title: Улична расвета у Великој Ломници

    Send date: 2016-10-20 12:08:15

    Text: Желим да Вас замолим да извршите замену прегореле уличне расвете у Великој Ломници у засеоку Берковац. У МЗ.Велика Ломница су нам рекли да ће сијалице у нашој месној заједници бити замењене тек за две године!? Замолићу Вас за озбиљност. Унапред захвални.

    Institution: PC "Directorate of Urban Planning and Construction"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status:

    Institution reply:

  • Title: Извод из МКР

    Send date: 2016-10-18 12:40:26

    Text: Поштовани, интересује ме колико износи такса за издавање Интернационалног извода из матичне књиге рођених у сврху даљег школовања у иностранству?

    Institution:

    Request Type:

    Status: Closed

    Institution reply: Поштовани, такса за издавање интернационалног извода се наплаћује без обзира на сврху издавања. За добијање интернационалног извода из матичне књиге рођених, неопходно је уплатити административну таксу у износу од 690.оо. динара, као и накнаду за образац у износу од 40.оо. динара.

  • Title: Замена уличне расвете у улици Војислава Радојевића

    Send date: 2016-10-18 09:29:22

    Text: Поштовани, замолићу Вас да извршите замену прегореле уличне расвете у улици Војислава Радојевића у насељу Баре. У питању су више сијалица. Унапред захвални.

    Institution: PC "Directorate of Urban Planning and Construction"

    Request Type: PUBLIC LIGHTING

    Status: Closed

    Institution reply: