LIVE
Скајп подршка
12.12.2019. информација
037 446 446
LatinicaEnglish
   

  • Наслов: Krpljenje udarnih rupa u ulici Gavrila Principa

    Датум слања: 2017-05-18 11:13:16

    Текст: Postovani, usled naleganja zemljista pojavilo se ulegnuce na kolovozu u ulici Gavrila Principa kod broja 69 (ispred moje kuce). Zamolio bih da se nalegnuce sanira/poravna asfaltom - uocio sam da se vec radi na saniranju nekih udarnih rupa/ulegnuca u ulici pa bi bilo dobro I to da se sanira. hvala unapred, pozdrav

    Институција: ЈП "Дирекција за урбанизам и изградњу"

    Тип захтева: АСФАЛТИРАЊЕ УЛИЦА

    Статус: Дуплирани захтеви

    Одговор институције:

  • Наслов: Raskopana površina

    Датум слања: 2017-05-17 10:08:22

    Текст: Poštovani, u Hajduk Veljkovoj ulici ispred broja 5. kod TC. Keti, raskopana je površina zbog radova nekog od gradskih javnih preduzeća. Kada možemo da očekujemo vraćanje asfalta u prvobitno stanje, imajući u vidu da je rupa ogromna, a promet vozila takođe.

    Институција: Градска управа

    Тип захтева: Саобраћајна инспекција

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, пријављена површина је враћена у првобитно стање (асфалтирана) дана18.05.2017.год.

  • Наслов: Служба надлежна за мерење буке

    Датум слања: 2017-05-17 10:01:41

    Текст: Поштовани, интересује ме која служба је надлежна за мерење буке у стамбеним зградама, као и пословним просторима?

    Институција: Градска управа

    Тип захтева: Еколошка инспекција

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, обавештавамо Вас да пријављени проблем спада у ингеренције Градске еколошке инспекције. Седиште инспекције се налази у Градској управи Крушевац, канцеларија бр.9. контакт телефон 037/414-710

  • Наслов: Izvod

    Датум слања: 2017-05-17 09:38:21

    Текст: Postovani, imam veliki problem sa upisom u mk Krusevac za KiM. Predao sam zahtev za izvod iz maticne knjige rodjenih, izvod iz knjige drzavljana i izvod iz knjige vencanih za majku. Zahtev za upis u knjige predat je 05.04.2017 i jedino sto je uradjeno do sada je izvod iz knjige drzavljana pre 15 dana. Za druga dokumenta ne mozemo dobiti nikakve informacije kada ce biti uradjeni i da li ce biti uopste zavrseni. Dokumenta su potrebna mojoj majci (Marija Lekic, Suva Reka 02.05.1931) da bi izvadila novu licnu kartu. Majka je tezak bolesnik (seceras i demencija) i potrebno joj je lecenje, ali bez licne karte ne mozemo ostvariti to pravo. Mene zanima da li treba da moja majka umre zbog 3 papira koja ne mogu da dobijem ni posle mesec ipo dana? Molim vas za pomoc ako ikako moze ili bar za neki kontakt na koji mozemo dobiti informacije ili uloziti neku zalbu. Hvala!

    Институција: Градска управа

    Тип захтева: Матична служба

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, везано за пријављени проблем, потребно је да се обратите Матичној служби на контакт телефон 037/427-567 или 037/414-727.

  • Наслов: Паркирање у улици Војводе Путника

    Датум слања: 2017-05-12 12:10:04

    Текст: Поштовани, у више наврата смо покушавали са надлежним органима да решим проблем паркирања возила на коловозу у улици Војводе Путника. Сходно томе Вам се обраћамо да поставите саобраћајну сигнализацију за забрану заустављања и паркирања у улици Војводе Путника од Деспота Угљеше до Његошеве улице, сходно важећем решењу о техничким регулисања саобраћаја. Од Вас само тражимо да спроведете Одлуку о паркирању у дело. Унапред захвални..

    Институција: Градска управа

    Тип захтева: Саобраћајна инспекција

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, обавештавамо Вас да је управљачу пута ЈП" Урбанизам и пројектовање Крушевац" дат налог да преко извођача радова постави недостајућу вертикалну сигнализацију у складу са решењем надлежног органа.

  • Наслов: Отварање фирме

    Датум слања: 2017-05-12 08:58:31

    Текст: Поштовани, интересује ме када је планирано да се распише конкурс за добијање срестава за отварање фирме или нових радних места преко Градске управе?

    Институција: Градска управа

    Тип захтева: Одељење за финансије

    Статус: Дуплирани захтеви

    Одговор институције:

  • Наслов: Popravka ulicne rasvete

    Датум слања: 2017-05-11 09:01:01

    Текст: Postovani, na ulazu u novo groblje (raskrsnica u Pakasnici) ne radi ulicna rasveta i pokidan je jedan kabal. Zamolicu Vas da intervenisete sto pre. Unapred zahvalan.

    Институција: ЈКП "Крушевац"

    Тип захтева: Улична расвета

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, обавештавамо Вас да је замена неисправних сијалица на поменутој локацији извршена истог дана.

  • Наслов: Šta je potrebno da bi se zamenila jedna sijalica. ..

    Датум слања: 2017-05-09 15:51:45

    Текст: Ne pričamo o asfaltiranju ulice koja ista nije već o jednoj sijalici koja ne radi 3 meseca.. Predat je zahtev lično u Javno komunalno na jasickom putu pre dva meseca,poslat je mail ali i dalje je mrak ul Borislava Stefanovica

    Институција: ЈКП "Крушевац"

    Тип захтева: Улична расвета

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, све што могу да урадим је да проследим захтев надлежној служби. Они орагнизују свој рад по реонима.

  • Наслов: Pregorela sijalica

    Датум слања: 2017-05-05 12:06:53

    Текст: Posle vise prijava o pregoreloj sijalici u ul. Vojislava Radojevica 39 i vise meseci čekanja za zamenu iste sijalice! Šta je potrebno da se uradi kako bi se zamenila???

    Институција: ЈКП "Крушевац"

    Тип захтева: Улична расвета

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, Ваш захтев ћу одмах проследити колегама који раде на тим пословима, и очекујте ускоро замену сијалице.

  • Наслов: Uredjenje javne povrsine

    Датум слања: 2017-05-04 14:18:16

    Текст: Postovani, Molio bih da se organizuje ciscenje i sredjivanje ulice profesora Rasulica, gde se nalaze naslage opalog lisca još od jesenas. Takodje bi bilo lepo da zamolite nesavesne komsije da okresu zive ograde jer ulaze i po više od 0,5 metra na ulicu.

    Институција: Градска управа

    Тип захтева: Комунална инспекција

    Статус: Дуплирани захтеви

    Одговор институције:

  • Наслов: Udarna rupa u Cupicevoj ulici

    Датум слања: 2017-05-04 14:05:28

    Текст: Zelim da prijavim nadleznoj sluzbi udarnu rupu u Cupicevoj ulici ispred broja 9. Rupa je veoma velika i nalazi se na sredini ulice okolo sahte, kod ribolovackog..

    Институција: Градска управа

    Тип захтева: Саобраћајна инспекција

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, обавештавамо Вас да је дат налог надлежном предузећу да изврше асфалтирање ударних рупа на територији целог града.

  • Наслов: Psi lutalice

    Датум слања: 2017-05-03 11:52:42

    Текст: Postovani, zelim da prijavim problem vezano za pse lutalice koji nasrcu na prolaznike. Aerodromska ulica u nastaku Blaze Dumovica je puna lutalica koje bi trebalo da se uhvate i zbrinu pre nego sto nekog napadnu. Hvala na razumevanju.

    Институција: ЈКП "Крушевац"

    Тип захтева: ЗО Служба

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, добили смо јуче пријаву за тај реон , екипа је јутрос рано изашла на терен, у циљу решавања проблема.

  • Наслов: Uverenje o drzavljanstvu taksa

    Датум слања: 2017-05-03 11:45:44

    Текст: Koliko iznosi taksa za izdavanje uverenja o drzavljanstvu u svrhu izdavanja pasosa, u kom vremenskom periodu moze da se uzme uverenje?

    Институција: Градска управа

    Тип захтева: Матична служба

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, обавештавамо Вас да се административна такса за издавање уверења о држављанству у поменуту сврху наплаћује 740.оо. дин. Радно време службе је од 08 до 20 часова.

  • Наслов: Buka od orkestra u stambenoj zgradi

    Датум слања: 2017-04-27 16:56:22

    Текст: U stambenoj zgradi Dostojevskog 45, stan 1, stanari imaju muzičko ozvučenje za svadbe u stanu i u njemu orkestar vežba sviranje veoma glasno po više sati dnevno sa uključenim ozvučenjem i razglasom. Molimo da im se zabrani vežbanje orkestra u naseljenom okruženju, jer se njihovo sviranje čuje u pola ulice

    Институција: Градска управа

    Тип захтева: Комунална полиција

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, обавештавамо Вас да је патрола Комуналне полиције дана 03.05.2017.год. изласком на лицу места са пријављеним лицима обавила информативни разговор. Тим поводом Вас обавештавамо да је од стране надлежних упућено усмено упозорење, све у циљу решавања проблема. У случају да се проблем понови можете контактирати Комуналну полицију на контакт телефон 034/428-295

  • Наслов: Buka od orkestra u stambenoj zgradi

    Датум слања: 2017-04-27 16:56:22

    Текст: U stambenoj zgradi Dostojevskog 45, stan 1, stanari imaju muzičko ozvučenje za svadbe u stanu i u njemu orkestar vežba sviranje veoma glasno po više sati dnevno sa uključenim ozvučenjem i razglasom. Molimo da im se zabrani vežbanje orkestra u naseljenom okruženju, jer se njihovo sviranje čuje u pola ulice

    Институција: Градска управа

    Тип захтева: Комунална полиција

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, обавештавамо Вас да је патрола Комуналне полиције дана 03.05.2017.год. изласком на лицу места са пријављеним лицима обавила информативни разговор. Тим поводом Вас обавештавамо да је од стране надлежних упућено усмено упозорење, све у циљу решавања проблема. У случају да се проблем понови можете контактирати Комуналну полицију на контакт телефон 034/428-295

  • Наслов: pokvarene sijalice

    Датум слања: 2017-04-26 21:25:04

    Текст: Poštovani, Posle više bezuspešnih pokušaja prijave kvara mesnoj zajednici u Bivolju, obraćam Vam se sa molbom da obavestite i pošaljete nadležnu službu radi zamene ili popravke dve ulične sijalice, obzirom da je ulica u potpunom mraku u večernjim satima. Nadam se da ćete nam pomoći, obzirom da već mesecima niko ne reaguje na naše molbe. U pitanji je ulica Jovana Ristića, bivši naziv ulice je Milorada Vasiljevića.

    Институција: ЈКП "Крушевац"

    Тип захтева: Улична расвета

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштована, Ваш захтев ће одмах бити пренет колегама који раде на тим пословима, очекујте наредних дана да проблем буде решен

  • Наслов: Улична расвета у Срњу

    Датум слања: 2017-04-24 15:33:15

    Текст: Пријављујем Вам квар на расвети у насељеном месту Срње у улици 4.Црногорске бригаде пут ка гробљу. Унапред захвална.

    Институција: ЈКП "Крушевац"

    Тип захтева: Улична расвета

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштована, Ваш захтев ће одмах бити прослеђен колегама на даљу надлежност. У најкраћем року биће извршена замена неисправних сијалица.

  • Наслов: Izdavanje uverenja o drzavljanstvu

    Датум слања: 2017-04-24 08:29:44

    Текст: Postovani, potrebno mi je za suprugu uverenje iz knjige drzavljana za potrebe ostvarivanja prava na deciji dodatak. Da li se za tu svrhu naplacuje taksa?

    Институција: Градска управа

    Тип захтева: Матична служба

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, обавештавамо Вас да за потребе остваривања права на дечији додатак, се не наплаћује административна такса за издавање уверења из књиге држављана.

  • Наслов: Замена прегореле расвете у улици Кнеза Милоша

    Датум слања: 2017-04-24 08:21:05

    Текст: Поштовани, замолићу Вас да извршите замену прегореле уличне расвете у улици Кнеза Милоша, не раде више сијалица. Хвала..

    Институција: ЈКП "Крушевац"

    Тип захтева: Улична расвета

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштована, Ваш захтев је заведен и прослеђен колегама на даљу надлежност. Замена неисправних сијалица биће извршена у најкраћем року.

  • Наслов: Склапање брака

    Датум слања: 2017-04-19 12:50:36

    Текст: Поштовани, да ли могу да добијем информацију шта је све потребно да се закаже венчање и колико износи такса?

    Институција: Градска управа

    Тип захтева: Матична служба

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, обавештавамо Вас да је за пријаву венчања обавезно присуство оба брачна друга са важећим личним исправама. Пријава термина се врши у Градској управи Крушевац у канцеларији бр.30. Административна такса за склапање брака радним данима износи 300.оо. динара, викендом 2.000.оо. динара и ван зграде Градске управе Крушевац износи 15.000.оо. динара.