LIVE
Скајп подршка
12.12.2019. информација
037 446 446
LatinicaEnglish
   

  • Наслов: Враћање раскопаног пута у првобитно стање

    Датум слања: 2017-03-22 09:42:19

    Текст: Поштовани, обраћамо Вам се молбом за помоћ, око решавања проблема који имамо, а тиче се раскопаног дела пута у селу Станци. Приликом ископавања пута, везано са постављање гасоводне мреже већ дужи период ископана површина стоји, и нико не жели да пут доведе у стање како је било. Овим поводом Вас молимо да у оквирима Ваших ингеренција интервенишете у циљу решавања проблема. Унапред захвални.

    Институција: Градска управа

    Тип захтева: Саобраћајна инспекција

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, обавештавамо Вас да је дат налог надлежном предузећу да на путном правцу Станци - Сушица врате пут у првобитно стање. Радови ће бити спроведени у току следеће недеље.

  • Наслов: Brestovačka ulica

    Датум слања: 2017-03-21 22:39:35

    Текст: Poštovani, da li je moguće učiniti nešto u vezi asfaltiranja i uređenja slepe ulice u sklopu Brestovačke ulice (pri broju 60), u kojoj živi preko 20 odraslih osoba i 10 maloletne dece. Ulica je neasfaltirana, u dosta lošem stanju, pogotovo u zimskim i kišnim danima. Ulica je dužine oko 60 metara. Hvala unapred na odgovoru!

    Институција: ЈП "Дирекција за урбанизам и изградњу"

    Тип захтева: АСФАЛТИРАЊЕ УЛИЦА

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, везано за постављено питање, први корак за покретање иницијативе је да се обратите Вашој Месној заједници, како бих био покренут поступак асфалтирања поменуте улице.

  • Наслов: Prijava

    Датум слања: 2017-03-20 12:19:57

    Текст: Obraćam vam se sa zahtevom da reagujete u vezi neispravne ulične rasvete. U Vidovdanskoj ulici u gradu Kruševcu, u delu između raskrsnice sa bulevarom Nikole Pašića i Istočne obilaznice, na razdelnom ostrvu se nalazi veći broj stubova javne rasvete koji nisu u funkciji. Ovakvo stanje je zatečeno 19.03.2017. u 19:10 časova. Shodno zatečenom stanju neophodno je naložiti prekršiocu da u roku od 7 dana od dana prijema rešenja javnu rasvetu na predmetnoj lokaciji dovede u ispravno i funkcionalno stanje Podsećam da vas Zakon o opštem upravnom postupku obavezuje da prijavu rešite u roku od najviše 2 meseca i na nju pisanim putem odgovorite.

    Институција: ЈКП "Крушевац"

    Тип захтева: Улична расвета

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, Ваш захтев прослеђујем надлежној служби и очекујем да у најскорије време реше проблем. Такође, захтев прослеђујемо правној служби.

  • Наслов: Nema grejanja?!

    Датум слања: 2017-03-15 16:57:48

    Текст: Zašto nema grejanja u zgradama kod ekonomske škole?Grejna sezona i dalje traje,jutarnje i večernje temperature oko 3 stepena,a oni su nam isključili grejanje?Zašto,bre?!

    Институција: ЈКП "Градска топлана"

    Тип захтева: Жалбе поводом грејања

    Статус: Дуплирани захтеви

    Одговор институције:

  • Наслов: Сеоски сокаци

    Датум слања: 2017-03-15 08:32:28

    Текст: Поштовани, обраћамо Вам се поводом проблема који имамо, тиће се улице Вукомана Јовановића у селу Бован. Да ли можемо и када да очекујемо да нам надлежни насипају улицу, обзиром да је тренутно у катастрофалном стању?

    Институција: Градска управа

    Тип захтева: Служба Месних заједница

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, обавештавамо Вас да је дат налог надлежном предузећу у циљу отклањања недостатака.

  • Наслов: Kvar na rasveti u ulici Bojislava Radojevica

    Датум слања: 2017-03-14 14:48:20

    Текст: U ulici Vojislava Radojevica ne rade dve sijalice ispred broja 39 i 40. Kada ce te izvrsiti zamenu istih?

    Институција: ЈКП "Крушевац"

    Тип захтева: Улична расвета

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, у најскоријем року биће извршена замена прегорелих сијалица.

  • Наслов: Улична расвета на Багдали 3.

    Датум слања: 2017-03-14 14:44:54

    Текст: Поштовани, желим да пријавим квар на уличној расвети у Стеријиној улици на Багдали 3. Не раде две сијалице.

    Институција: ЈКП "Крушевац"

    Тип захтева: Улична расвета

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, екипа је обавештена, очекујте замену у најскорије време.

  • Наслов: Замена прегорелих сијалица

    Датум слања: 2017-03-14 14:41:04

    Текст: У улици Благоја Паровића од броја 8 до 14 не ради улична расвета улица је скроз неосветљена. Замолићу Вас да извршите замену исте. Хвала.

    Институција: ЈКП "Крушевац"

    Тип захтева: Улична расвета

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, екипа је обавештена, замена ће бити у најкраћем року.

  • Наслов: Неисправна расвета у улици Краља Уроша

    Датум слања: 2017-03-14 14:36:49

    Текст: Поштовани, замолићу Вас да извршите контролу као и замену неисправних сијалица у улици Краља Уроша у насељу Бивоље. Не раде две сијалице које стално прекидају. Да ли може да се постави још једно светло, обзиром да има бандера на којој нема расвета?

    Институција: ЈКП "Крушевац"

    Тип захтева: Улична расвета

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, колеге ће изаћи на терен и извршити замену а провериће шта је у питанју. Такође, ако постоје услови, могуће је поставити још неку сијалицу.

  • Наслов: Неисправна расвета

    Датум слања: 2017-03-08 13:39:47

    Текст: У улици Дике Глигоријевића не ради једно улично светло, када можемо да очекујемо замену сијалице? Унапред захвалан.

    Институција: ЈКП "Крушевац"

    Тип захтева: Улична расвета

    Статус: Решен

    Одговор институције: Poštovani, imamo 3 ekipe na terenu. Ne možemo tačno da Vam kažemo kada će biti zamenjena sijalica, ali očekujte u skorije vreme.

  • Наслов: Замена неисправних сијалица у Расаднику

    Датум слања: 2017-03-06 12:35:09

    Текст: Поштовани, желим да пријавим квар на уличној расвети у Расаднику улица Неретвљанска. Када можемо да очекујемо замену прегорелих сијалица?

    Институција: ЈКП "Крушевац"

    Тип захтева: Улична расвета

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштована, Ваш налог ће бити пренет колегама. Тачно када ће бити одрађено не можемо да Вам кажемо, али имамо 3 екипе на терену и надајте се ускоро да ће бити промењене сијалице.

  • Наслов: Overa dokumenata

    Датум слања: 2017-03-06 08:44:13

    Текст: Da li je tacna informacija da se od nedavno sva dokumenta overavaju kod javnog beleznika?

    Институција: Градска управа

    Тип захтева: Овера уговора

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, обавештавамо Вас да почев од 01.03.2017.године, све врсте овера докумената врше код Јавног бележника (нотара).

  • Наслов: Замена расвете у Кобиљу

    Датум слања: 2017-03-06 08:37:35

    Текст: Поштовани, када можемо да очекујемо замену неисправних сијалица у Кобиљу?

    Институција: ЈКП "Крушевац"

    Тип захтева: Улична расвета

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, Ваш захтев је прослеђен колегама. Имамо 3 екипе на терену и надамо се ускоро да ће бити замењене сијалице.

  • Наслов: Апликација виртуелни матичар

    Датум слања: 2017-03-02 15:16:50

    Текст: Желим да Вас питам када ће бити доступна апликација виртуелни матичар за поручивање докумената?

    Институција: Градска управа

    Тип захтева: Матична служба

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, обавештавамо Вас да из техничких разлога апликација Виртуелни матичар Крушевац није активна. До даљњег неће бити у функцији. Хвала на разумевању.

  • Наслов: Замена сијалица у улици Петра Кочића

    Датум слања: 2017-03-01 11:09:47

    Текст: Поштовани, замолићу да се изврши замена прегорелих сијалица у улици Петра Кочића у Пејтону. Има више сијалица за замену.

    Институција: ЈКП "Крушевац"

    Тип захтева: Улична расвета

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, Ваш захтев је прослеђен колегама, очекујте у најскоријем року замену сијалица.

  • Наслов: Radovi na kružnom toku u Kosovskoj ulici

    Датум слања: 2017-02-27 08:26:31

    Текст: Poštovani, sa početkom radova u na kružnom toku u Kosovskoj ulici javlja se problem jer cela saobraćajna komunikacija naseljenog dela (Kosovska - Bagdale i od Majke Jugovića- kolubarske bitke) zavisi od jednosmerne ulice Majke Jugovića (Zakićeve). Znači smer ka gradu ide od obavezim smerom uzbrdo Majke Jugovića - Prvomajskom pa preko opterećene Pećke do Vidovdanske i dalje. Da li postoji mogućnost da se za vreme izvođenja radova na kružnom toku u Kosovskoj ulici omogući dvosmerni saobraćaj u Ulici Majke Jugovića (Zakićeva)

    Институција: Градска управа

    Тип захтева: Саобраћајна инспекција

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, на жалост због ширине коловоза у улици Мајке Југовића саобраћај не може да се одвија у оба смера.

  • Наслов: Не раде 4 сијалице на уличној расвети

    Датум слања: 2017-02-23 09:33:46

    Текст: Желим да пријавим квар на уличној расвети у улици Вељка Петровића у Лазарици. Не раде 4 сијалице, када можемо да очекујемо замену сијалица?

    Институција: ЈКП "Крушевац"

    Тип захтева: Улична расвета

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, Ваш захтев ће бити прослеђен надлежној служби. Управо сам добио информацију да су 3 возила у Лазарици и да можете очекивати у току данашњег или сутрашњег дана бити заменјене сијалице у целом насељу

  • Наслов: Молба за замену прегорелих сијалица

    Датум слања: 2017-02-22 13:38:49

    Текст: Поштовани, замолићу Вас да извршите замену прегорелих сијалица у улици Мише Митровића. Тачна локација, пут ка Вучаку прођу се Рубинови виногради.

    Институција: ЈКП "Крушевац"

    Тип захтева: Улична расвета

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштована, Ваш захтев је прослеђен колегама који раде на тим пословима, замена ће бити извршена у најкраћем року.

  • Наслов: Замена прегореле расвете у Нишкој улици

    Датум слања: 2017-02-21 14:19:00

    Текст: Поштовани, замолићу Вас да извршите замену прегореле уличне расвете у Нишкој улици и њој пратеће улице, у питању су више прегорелих сијалица. Када можемо да очекујемо замену истих?

    Институција: ЈКП "Крушевац"

    Тип захтева: Улична расвета

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, Ваш захтев ће бити пренет колегама, а када ће бити извршена замена, зависи од њиховог плана и програма, јер раде замену сијалица плански по одређеним реонима.

  • Наслов: Zamena sijalica

    Датум слања: 2017-02-20 18:17:50

    Текст: ulična rasveta - sijalica ispred br.28 u ulici Lava Tolstoja 28 ne radi 10 dana.

    Институција: ЈКП "Крушевац"

    Тип захтева: Улична расвета

    Статус: Решен

    Одговор институције: Поштовани, Ваш захтев је заведен и прослеђен на даљу надлежност.